1808Y1K24P70CCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y1K24P70CCR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1808Y1K24P70CCR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4.7PF 1.2KV C0G/NP0 1808
Fitxak: 1.1808Y1K24P70CCR.pdf2.1808Y1K24P70CCR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12000 pcs
  • Mezua
1808Y1K24P70CCRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1808Y1K24P70CCR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 4.7PF 1.2KV C0G/NP0 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 145751 pcs Datuen fitxa 1.1808Y1K24P70CCR.pdf2.1808Y1K24P70CCR.pdf
Tentsioaren balioa 1200V (1.2kV) tolerantzia ±0.25pF
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1808 (4520 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 4.7pF ±0.25pF 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) kapazitantzia 4.7pF