1808Y1K20272KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y1K20272KXT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1808Y1K20272KXT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2700PF 1.2KV X7R 1808
Fitxak: 1.1808Y1K20272KXT.pdf2.1808Y1K20272KXT.pdf
  • Mezua
1808Y1K20272KXTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1808Y1K20272KXT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 2700PF 1.2KV X7R 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 233785 pcs Datuen fitxa 1.1808Y1K20272KXT.pdf2.1808Y1K20272KXT.pdf
Tentsioaren balioa 1200V (1.2kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1808 (4520 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 2700pF ±10% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapazitantzia 2700pF