1808Y1000332MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y1000332MXR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1808Y1000332MXR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 3300PF 100V X7R 1808
Fitxak: 1.1808Y1000332MXR.pdf2.1808Y1000332MXR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12000 pcs
  • Mezua
1808Y1000332MXRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1808Y1000332MXR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 3300PF 100V X7R 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 293451 pcs Datuen fitxa 1.1808Y1000332MXR.pdf2.1808Y1000332MXR.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1808 (4520 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 3300pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapazitantzia 3300pF