1808Y0500123GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y0500123GCT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1808Y0500123GCT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.012UF 50V C0G/NP0 1808
Fitxak: 1.1808Y0500123GCT.pdf2.1808Y0500123GCT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
1808Y0500123GCTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1808Y0500123GCT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.012UF 50V C0G/NP0 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 126166 pcs Datuen fitxa 1.1808Y0500123GCT.pdf2.1808Y0500123GCT.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1808 (4520 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.012µF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) kapazitantzia 0.012µF