1808Y0160392KFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y0160392KFR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1808Y0160392KFR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 3900PF 16V C0G/NP0 1808
Fitxak: 1808Y0160392KFR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12000 pcs
  • Mezua
1808Y0160392KFRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1808Y0160392KFR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 3900PF 16V C0G/NP0 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 184178 pcs Datuen fitxa 1808Y0160392KFR.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1808 (4520 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 3900pF ±10% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) kapazitantzia 3900pF