1808JA250681MXTPY2
Knowles SyferKnowles Syfer
1808JA250681MXTPY2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1808JA250681MXTPY2
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 680PF 250V X7R 1808
Fitxak: 1808JA250681MXTPY2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
1808JA250681MXTPY2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1808JA250681MXTPY2 fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 680PF 250V X7R 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 116993 pcs Datuen fitxa 1808JA250681MXTPY2.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Series -
balorazio X1 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1808 (4520 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 680pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapazitantzia 680pF