1808JA250561JXTSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
1808JA250561JXTSPU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1808JA250561JXTSPU
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 560PF 250V X7R 1808
Fitxak: 1808JA250561JXTSPU.pdf
  • Mezua
1808JA250561JXTSPUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1808JA250561JXTSPU fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 560PF 250V X7R 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 138634 pcs Datuen fitxa 1808JA250561JXTSPU.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1808 (4520 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 560pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapazitantzia 560pF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1808JA250561KCTSP
1808JA250561KCTSP
fabrikatzaileak: Knowles Syfer
deskribapena: CAP CER 560PF 250V C0G/NP0 1808
Stockean: 128418 pcs
Deskarga: 1808JA250561KCTSP.pdf
RFQ
1808JA250561JXTSP
1808JA250561JXTSP
fabrikatzaileak: Knowles Syfer
deskribapena: CAP CER 560PF 250V X7R 1808