1808JA250221KCTSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
1808JA250221KCTSPU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1808JA250221KCTSPU
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 220PF 250V C0G/NP0 1808
Fitxak: 1808JA250221KCTSPU.pdf
  • Mezua
1808JA250221KCTSPUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1808JA250221KCTSPU fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 220PF 250V C0G/NP0 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 184125 pcs Datuen fitxa 1808JA250221KCTSPU.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1808 (4520 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 220pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) kapazitantzia 220pF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1808JA250221KCTSY2
1808JA250221KCTSY2
fabrikatzaileak: Knowles Syfer
deskribapena: CAP CER 220PF 250V C0G/NP0 1808
Stockean: 117516 pcs
Deskarga: 1808JA250221KCTSY2.pdf
RFQ
1808JA250221KXRSPU
1808JA250221KXRSPU
fabrikatzaileak: Knowles Syfer
deskribapena: CAP CER 220PF 250V X7R 1808
Stockean: 195449 pcs
Deskarga: 1808JA250221KXRSPU.pdf
RFQ
1808JA250221KCTSP
1808JA250221KCTSP