1808J2000470KCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J2000470KCR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1808J2000470KCR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 47PF 200V C0G/NP0 1808
Fitxak: 1.1808J2000470KCR.pdf2.1808J2000470KCR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12000 pcs
  • Mezua
1808J2000470KCRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1808J2000470KCR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 47PF 200V C0G/NP0 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 303086 pcs Datuen fitxa 1.1808J2000470KCR.pdf2.1808J2000470KCR.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1808 (4520 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 47pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) kapazitantzia 47pF