1808J1K50560KCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J1K50560KCT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1808J1K50560KCT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 56PF 1.5KV C0G/NP0 1808
Fitxak: 1.1808J1K50560KCT.pdf2.1808J1K50560KCT.pdf
  • Mezua
1808J1K50560KCTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1808J1K50560KCT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 56PF 1.5KV C0G/NP0 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 191439 pcs Datuen fitxa 1.1808J1K50560KCT.pdf2.1808J1K50560KCT.pdf
Tentsioaren balioa 1500V (1.5kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1808 (4520 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 56pF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) kapazitantzia 56pF