1808J1000151JFT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J1000151JFT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1808J1000151JFT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 150PF 100V C0G/NP0 1808
Fitxak: 1808J1000151JFT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
1808J1000151JFTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1808J1000151JFT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 150PF 100V C0G/NP0 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 172813 pcs Datuen fitxa 1808J1000151JFT.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1808 (4520 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 150pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) kapazitantzia 150pF