1808J0250223JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J0250223JXT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1808J0250223JXT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.022UF 25V X7R 1808
Fitxak: 1.1808J0250223JXT.pdf2.1808J0250223JXT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
1808J0250223JXTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1808J0250223JXT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.022UF 25V X7R 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 186327 pcs Datuen fitxa 1.1808J0250223JXT.pdf2.1808J0250223JXT.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1808 (4520 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.022µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) kapazitantzia 0.022µF