1808J0160334KDT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J0160334KDT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1808J0160334KDT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.33UF 16V X7R 1808
Fitxak: 1808J0160334KDT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
1808J0160334KDTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1808J0160334KDT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.33UF 16V X7R 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 134935 pcs Datuen fitxa 1808J0160334KDT.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1808 (4520 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 0.33µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) kapazitantzia 0.33µF