1410Y0250822MCRE03
Knowles SyferKnowles Syfer
1410Y0250822MCRE03 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1410Y0250822MCRE03
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 8200PF 25V C0G/NP0 1410
Fitxak: 1410Y0250822MCRE03.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
16000 pcs
  • Mezua
1410Y0250822MCRE03ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1410Y0250822MCRE03 fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 8200PF 25V C0G/NP0 1410 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 103451 pcs Datuen fitxa 1410Y0250822MCRE03.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.142" L x 0.098" W (3.60mm x 2.50mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1410 (3727 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL (X2Y), Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 8200pF ±20% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1410 (3727 Metric) kapazitantzia 8200pF