1210Y2500224MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y2500224MXR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1210Y2500224MXR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.22UF 250V X7R 1210
Fitxak: 1.1210Y2500224MXR.pdf2.1210Y2500224MXR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
16000 pcs
  • Mezua
1210Y2500224MXRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1210Y2500224MXR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.22UF 250V X7R 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 121440 pcs Datuen fitxa 1.1210Y2500224MXR.pdf2.1210Y2500224MXR.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.22µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) kapazitantzia 0.22µF