1210Y2500122KFT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y2500122KFT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1210Y2500122KFT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1200PF 250V C0G/NP0 1210
Fitxak: 1210Y2500122KFT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
1210Y2500122KFTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1210Y2500122KFT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 1200PF 250V C0G/NP0 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 113125 pcs Datuen fitxa 1210Y2500122KFT.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 1200pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) kapazitantzia 1200pF