1210Y1K20561JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y1K20561JXT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1210Y1K20561JXT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 560PF 1.2KV X7R 1210
Fitxak: 1.1210Y1K20561JXT.pdf2.1210Y1K20561JXT.pdf
  • Mezua
1210Y1K20561JXTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1210Y1K20561JXT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 560PF 1.2KV X7R 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 201266 pcs Datuen fitxa 1.1210Y1K20561JXT.pdf2.1210Y1K20561JXT.pdf
Tentsioaren balioa 1200V (1.2kV) tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 560pF ±5% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) kapazitantzia 560pF