1210Y1K00270FCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y1K00270FCR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1210Y1K00270FCR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 27PF 1KV C0G/NP0 1210
Fitxak: 1.1210Y1K00270FCR.pdf2.1210Y1K00270FCR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
16000 pcs
  • Mezua
1210Y1K00270FCRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1210Y1K00270FCR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 27PF 1KV C0G/NP0 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 90582 pcs Datuen fitxa 1.1210Y1K00270FCR.pdf2.1210Y1K00270FCR.pdf
Tentsioaren balioa 1000V (1kV) tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 27pF ±1% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric) kapazitantzia 27pF