1210Y1000681GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y1000681GCT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1210Y1000681GCT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 680PF 100V C0G/NP0 1210
Fitxak: 1.1210Y1000681GCT.pdf2.1210Y1000681GCT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
1210Y1000681GCTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1210Y1000681GCT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 680PF 100V C0G/NP0 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 126744 pcs Datuen fitxa 1.1210Y1000681GCT.pdf2.1210Y1000681GCT.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 680pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric) kapazitantzia 680pF