1210Y1000224KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y1000224KXT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1210Y1000224KXT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.22UF 100V X7R 1210
Fitxak: 1.1210Y1000224KXT.pdf2.1210Y1000224KXT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
1210Y1000224KXTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1210Y1000224KXT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.22UF 100V X7R 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 149281 pcs Datuen fitxa 1.1210Y1000224KXT.pdf2.1210Y1000224KXT.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak 1608-1099-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Soft Termination
Deskribapen zehatza 0.22µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) kapazitantzia 0.22µF