1210Y1000104KNT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y1000104KNT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1210Y1000104KNT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Fitxak: 1210Y1000104KNT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
1210Y1000104KNTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1210Y1000104KNT fabrikatzailea Knowles Syfer
Kopurua eskuragarri 217757 pcs Datuen fitxa 1210Y1000104KNT.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea X8R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak 1608-1445-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Soft Termination, High Temperature
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X8R 1210 (3225 Metric)
kapazitantzia 0.1µF eskaerak Boardflex Sensitive