1210Y1000102JET
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y1000102JET Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1210Y1000102JET
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 100V X7R 1210
Fitxak: 1210Y1000102JET.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
1210Y1000102JETren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1210Y1000102JET fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 1000PF 100V X7R 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 106484 pcs Datuen fitxa 1210Y1000102JET.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series FlexiCap™
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 1000pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) kapazitantzia 1000pF