1210Y0630124KER
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y0630124KER Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1210Y0630124KER
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.12UF 63V X7R 1210
Fitxak: 1210Y0630124KER.pdf
  • Mezua
1210Y0630124KERren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1210Y0630124KER fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.12UF 63V X7R 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 127249 pcs Datuen fitxa 1210Y0630124KER.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series FlexiCap™
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.12µF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) kapazitantzia 0.12µF