1210Y0500274JDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y0500274JDR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1210Y0500274JDR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.27UF 50V X7R 1210
Fitxak: 1210Y0500274JDR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
16000 pcs
  • Mezua
1210Y0500274JDRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1210Y0500274JDR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.27UF 50V X7R 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 91493 pcs Datuen fitxa 1210Y0500274JDR.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.27µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) kapazitantzia 0.27µF