1210Y0100564MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y0100564MXT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1210Y0100564MXT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.56UF 10V X7R 1210
Fitxak: 1.1210Y0100564MXT.pdf2.1210Y0100564MXT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
1210Y0100564MXTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1210Y0100564MXT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.56UF 10V X7R 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 128894 pcs Datuen fitxa 1.1210Y0100564MXT.pdf2.1210Y0100564MXT.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.56µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) kapazitantzia 0.56µF