1210Y0100332JCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y0100332JCT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1210Y0100332JCT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 3300PF 10V C0G/NP0 1210
Fitxak: 1.1210Y0100332JCT.pdf2.1210Y0100332JCT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
1210Y0100332JCTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1210Y0100332JCT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 3300PF 10V C0G/NP0 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 159737 pcs Datuen fitxa 1.1210Y0100332JCT.pdf2.1210Y0100332JCT.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 3300pF ±5% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric) kapazitantzia 3300pF