1210J2500820JFT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J2500820JFT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1210J2500820JFT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 82PF 250V C0G/NP0 1210
Fitxak: 1210J2500820JFT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
1210J2500820JFTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1210J2500820JFT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 82PF 250V C0G/NP0 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 115854 pcs Datuen fitxa 1210J2500820JFT.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 82pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) kapazitantzia 82pF