1210J2000103JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J2000103JXR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1210J2000103JXR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 200V X7R 1210
Fitxak: 1.1210J2000103JXR.pdf2.1210J2000103JXR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
16000 pcs
  • Mezua
1210J2000103JXRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1210J2000103JXR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 10000PF 200V X7R 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 158870 pcs Datuen fitxa 1.1210J2000103JXR.pdf2.1210J2000103JXR.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10000pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) kapazitantzia 10000pF