1210J1K54P70BCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J1K54P70BCT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1210J1K54P70BCT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4.7PF 1.5KV C0G/NP0 1210
Fitxak: 1.1210J1K54P70BCT.pdf2.1210J1K54P70BCT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
1210J1K54P70BCTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1210J1K54P70BCT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 4.7PF 1.5KV C0G/NP0 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 76251 pcs Datuen fitxa 1.1210J1K54P70BCT.pdf2.1210J1K54P70BCT.pdf
Tentsioaren balioa 1500V (1.5kV) tolerantzia ±0.1pF
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4.7pF ±0.1pF 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric) kapazitantzia 4.7pF