1210J1K20470KCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J1K20470KCT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1210J1K20470KCT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 47PF 1.2KV C0G/NP0 1210
Fitxak: 1.1210J1K20470KCT.pdf2.1210J1K20470KCT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
1210J1K20470KCTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1210J1K20470KCT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 47PF 1.2KV C0G/NP0 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 342107 pcs Datuen fitxa 1.1210J1K20470KCT.pdf2.1210J1K20470KCT.pdf
Tentsioaren balioa 1200V (1.2kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 47pF ±10% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric) kapazitantzia 47pF