1210J1K00820MDT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J1K00820MDT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1210J1K00820MDT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 82PF 1KV X7R 1210
Fitxak: 1210J1K00820MDT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
1210J1K00820MDTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1210J1K00820MDT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 82PF 1KV X7R 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 229598 pcs Datuen fitxa 1210J1K00820MDT.pdf
Tentsioaren balioa 1000V (1kV) tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 82pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) kapazitantzia 82pF