1210J0630682JDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J0630682JDR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1210J0630682JDR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 6800PF 63V X7R 1210
Fitxak: 1210J0630682JDR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
16000 pcs
  • Mezua
1210J0630682JDRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1210J0630682JDR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 6800PF 63V X7R 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 118985 pcs Datuen fitxa 1210J0630682JDR.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 6800pF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) kapazitantzia 6800pF