1210J0630182JFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J0630182JFR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1210J0630182JFR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1800PF 63V C0G/NP0 1210
Fitxak: 1210J0630182JFR.pdf
  • Mezua
1210J0630182JFRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1210J0630182JFR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 1800PF 63V C0G/NP0 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 123863 pcs Datuen fitxa 1210J0630182JFR.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1800pF ±5% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) kapazitantzia 1800pF