1210J0250105JDT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J0250105JDT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1210J0250105JDT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1UF 25V X7R 1210
Fitxak: 1210J0250105JDT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
1210J0250105JDTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1210J0250105JDT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 1UF 25V X7R 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 64534 pcs Datuen fitxa 1210J0250105JDT.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 1µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) kapazitantzia 1µF