1206Y6300103KJT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y6300103KJT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1206Y6300103KJT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 630V X7R 1206
Fitxak: 1206Y6300103KJT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
1206Y6300103KJTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1206Y6300103KJT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 10000PF 630V X7R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 397512 pcs Datuen fitxa 1206Y6300103KJT.pdf
Tentsioaren balioa 630V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.063" (1.60mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 1608-1082-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Soft Termination
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10000pF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 10000pF eskaerak Boardflex Sensitive