1206Y5000101JFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y5000101JFR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1206Y5000101JFR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 100PF 500V C0G/NP0 1206
Fitxak: 1206Y5000101JFR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
  • Mezua
1206Y5000101JFRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1206Y5000101JFR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 100PF 500V C0G/NP0 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 266614 pcs Datuen fitxa 1206Y5000101JFR.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.063" (1.60mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 100pF