1206Y3000510KQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y3000510KQT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1206Y3000510KQT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 51PF 300V C0G/NP0 1206
Fitxak: 1206Y3000510KQT.pdf
  • Mezua
1206Y3000510KQTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1206Y3000510KQT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 51PF 300V C0G/NP0 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 194230 pcs Datuen fitxa 1206Y3000510KQT.pdf
Tentsioaren balioa 300V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.063" (1.60mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 51pF ±10% 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 51pF