1206Y2500273KDT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y2500273KDT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1206Y2500273KDT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.027UF 250V X7R 1206
Fitxak: 1206Y2500273KDT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
1206Y2500273KDTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1206Y2500273KDT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.027UF 250V X7R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 253434 pcs Datuen fitxa 1206Y2500273KDT.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.063" (1.60mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.027µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.027µF