1206Y2000471KCR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1206Y2000471KCR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206
Fitxak: 1206Y2000471KCR.pdf
  • Mezua
1206Y2000471KCRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1206Y2000471KCR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 380159 pcs Datuen fitxa 1206Y2000471KCR.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 200V
tolerantzia 470pF Lodiera (Max) C0G, NP0
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series FlexiCap™ RoHS egoera Tape & Reel (TR)
balorazio - polarizazio 1206 (3216 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Lead Style 0.063" (1.60mm) Altuera - Eserita (Max) -
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 470pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10% deskribapena CAP CER 1206