1206Y2000271JCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y2000271JCR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1206Y2000271JCR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 270PF 200V C0G/NP0 1206
Fitxak: 1.1206Y2000271JCR.pdf2.1206Y2000271JCR.pdf
  • Mezua
1206Y2000271JCRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1206Y2000271JCR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 270PF 200V C0G/NP0 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 300211 pcs Datuen fitxa 1.1206Y2000271JCR.pdf2.1206Y2000271JCR.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.063" (1.60mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 270pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 270pF