1206Y1K51P00DCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y1K51P00DCT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1206Y1K51P00DCT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1PF 1.5KV C0G/NP0 1206
Fitxak: 1.1206Y1K51P00DCT.pdf2.1206Y1K51P00DCT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
1206Y1K51P00DCTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1206Y1K51P00DCT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 1PF 1.5KV C0G/NP0 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 331810 pcs Datuen fitxa 1.1206Y1K51P00DCT.pdf2.1206Y1K51P00DCT.pdf
Tentsioaren balioa 1500V (1.5kV) tolerantzia ±0.5pF
Lodiera (Max) 0.063" (1.60mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1pF ±0.5pF 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 1pF