1206Y1K02P20CAR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y1K02P20CAR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1206Y1K02P20CAR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2.2PF 1KV C0G/NP0 1206
Fitxak: 1.1206Y1K02P20CAR.pdf2.1206Y1K02P20CAR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
  • Mezua
1206Y1K02P20CARren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1206Y1K02P20CAR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 2.2PF 1KV C0G/NP0 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 161520 pcs Datuen fitxa 1.1206Y1K02P20CAR.pdf2.1206Y1K02P20CAR.pdf
Tentsioaren balioa 1000V (1kV) tolerantzia ±0.25pF
Lodiera (Max) 0.063" (1.60mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series FlexiCap™
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.2pF ±0.25pF 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 2.2pF