1206Y1000473JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y1000473JXT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1206Y1000473JXT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.047UF 100V X7R 1206
Fitxak: 1.1206Y1000473JXT.pdf2.1206Y1000473JXT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
1206Y1000473JXTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1206Y1000473JXT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.047UF 100V X7R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 230158 pcs Datuen fitxa 1.1206Y1000473JXT.pdf2.1206Y1000473JXT.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.063" (1.60mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.047µF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.047µF