1206Y0630122KDT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y0630122KDT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1206Y0630122KDT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1200PF 63V X7R 1206
Fitxak: 1206Y0630122KDT.pdf
  • Mezua
1206Y0630122KDTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1206Y0630122KDT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 1200PF 63V X7R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 318824 pcs Datuen fitxa 1206Y0630122KDT.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.063" (1.60mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1200pF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 1200pF