1206Y0500222MER
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y0500222MER Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1206Y0500222MER
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2200PF 50V X7R 1206
Fitxak: 1206Y0500222MER.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
  • Mezua
1206Y0500222MERren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1206Y0500222MER fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 2200PF 50V X7R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 352363 pcs Datuen fitxa 1206Y0500222MER.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.063" (1.60mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series FlexiCap™
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2200pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 2200pF