1206Y0500104KNT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y0500104KNT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1206Y0500104KNT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Fitxak: 1206Y0500104KNT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
1206Y0500104KNTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1206Y0500104KNT fabrikatzailea Knowles Syfer
Kopurua eskuragarri 383041 pcs Datuen fitxa 1206Y0500104KNT.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.063" (1.60mm) Tenperatura koefizientea X8R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 1608-1442-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Soft Termination, High Temperature
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X8R 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 0.1µF eskaerak Boardflex Sensitive