1206Y0250273MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y0250273MXR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1206Y0250273MXR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.027UF 25V X7R 1206
Fitxak: 1.1206Y0250273MXR.pdf2.1206Y0250273MXR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
  • Mezua
1206Y0250273MXRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1206Y0250273MXR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.027UF 25V X7R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 520692 pcs Datuen fitxa 1.1206Y0250273MXR.pdf2.1206Y0250273MXR.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.063" (1.60mm) Tenperatura koefizientea X7R (2R1)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.027µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.027µF