1206Y0160183JDT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y0160183JDT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1206Y0160183JDT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.018UF 16V X7R 1206
Fitxak: 1206Y0160183JDT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
1206Y0160183JDTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1206Y0160183JDT fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 0.018UF 16V X7R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 254651 pcs Datuen fitxa 1206Y0160183JDT.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.063" (1.60mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 0.018µF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.018µF