1206Y0106P80DCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y0106P80DCR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1206Y0106P80DCR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 6.8PF 10V C0G/NP0 1206
Fitxak: 1.1206Y0106P80DCR.pdf2.1206Y0106P80DCR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
  • Mezua
1206Y0106P80DCRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1206Y0106P80DCR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 6.8PF 10V C0G/NP0 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 414426 pcs Datuen fitxa 1.1206Y0106P80DCR.pdf2.1206Y0106P80DCR.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±0.5pF
Lodiera (Max) 0.063" (1.60mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 6.8pF ±0.5pF 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 6.8pF