1206Y0102P20DCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y0102P20DCR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1206Y0102P20DCR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2.2PF 10V C0G/NP0 1206
Fitxak: 1.1206Y0102P20DCR.pdf2.1206Y0102P20DCR.pdf
  • Mezua
1206Y0102P20DCRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1206Y0102P20DCR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 2.2PF 10V C0G/NP0 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 497343 pcs Datuen fitxa 1.1206Y0102P20DCR.pdf2.1206Y0102P20DCR.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±0.5pF
Lodiera (Max) 0.063" (1.60mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 2.2pF ±0.5pF 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 2.2pF